У Раді з'явився законопроект, який дозволяє призивати в армію без попередження у ЗМІ

Автором законопроекту є президент Петро Порошенко.

Президент України Петро Порошенко вніс у парламент законопроект, який дозволяє оголошувати призов на строкову службу без попередньої публікації термінів в пресі.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідно до законопроекту, глава держави пропонує змінити 15-у статтю закону України про військовий обов'язок в такій редакції: "Строки проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу визначаються указом президента України".

Зараз ця стаття закону говорить: "Строки проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу на наступний рік визначаються указом президента України, який публікується в засобах масової інформації не пізніше, ніж за місяць до закінчення поточного року".

У пояснювальній записці зазначається, що законопроект розроблений "з метою закріплення на законодавчому рівні можливості оперативно приймати рішення про комплектування ЗСУ та інших військових формувань особовим складом у разі істотних змін у воєнно-політичній обстановці держави".

Нагадаємо, раніше міністр оборони Степан Полторак пообіцяв якісний та обережний призов до армії. Він пообіцяв, що строковики в зоні проведення Антитерористичної операції на Донбасі не служитимуть. 

Залиште свій коментар

Наступна публікація