У Раді зареєстровано другу постанову про відставку глави МВС

Опозиція знову вимагає звільнити Могильова з посади за неналежне виконання ним службових обов’язків.

У Верховній раді зареєстровано проект постанови про звільнення з посади міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", відповідний документ до парламенту направив міністр внутрішніх справ опозиційного уряду, депутат від НУ-НС Геннадій Москаль.

У пояснювальній записці до проекту постанови вказано, що політико-правовими підставами для звільнення Могильова з посади є неналежне виконання ним своїх службових обов’язків.

У документі зазначено, що період керівництва Могильова міністерством характеризується провальними показниками боротьби із злочинністю, суттєвим згортанням відкритості, гуманізації та демократизації роботи органів внутрішніх справ, значним погіршенням стану захисту прав і свобод людини в Україні.

Нагадаємо, раніше група депутатів від НУ-НС вже реєструвала в парламенті постанову про відставку Могильова, проте 16 червня парламент провалив цей документ. Відставку міністра не підтримав жоден депутат від правлячої коаліції.

Водночас, опозиція стверджувала, що Могильов проводить політику перетворення Міністерства внутрішніх справ у репресивну машину для придушення політичних опонентів і "сприяє перетворенню України на авторитарну державу на зразок її сусідів – Білорусі та Росії".

Читайте також:

Глава МВС зізнався, що в Україні приховуються 30% злочинів

Студенти вимагають відставки глави МВС

Опозиція вимагає звільнити керівника МВС через кримських татар

Глава МВС назвав судимості Януковича політичними репресіями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: