Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді зареєстровано проєкт постанови про призначення нового міністра освіти: хто він

У Раді зареєстровано проєкт постанови про призначення нового міністра освіти: хто він

Ініціатором постанови пропризначення є Денис Шмигаль.

Верховній Раді України запропоновано призначити Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки. Відповідний проєкт постанови зареєстрованій у Раді 17 червня.

Повний текст ще не опубліковано. Проте зазначено, що ініціатором виступив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, документ вже передано на розгляд керівництву. 

До слова, наразі обов'язки глави Міносвіти виконує Любомира Мандзій.

Сергій Шкарлет народився в 1972 році. Він є доктором економічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України. Шкарлет навчався у Київському політехнічному інституті за спеціальністю "Математичне забезпечення системи автоматизації", а потім у Фінансово-економічному інституті при Чернігівському технологічному інституті за спеціальністю "Облік і аудит".

На посаду ректора Чернігівського державного технологічного університету його призначили у 2010 році. На час призначення Шкарлет був наймолодшим ректором України. Йому було 38 років.

У 2010 році Шкарлет балотувався до Чернігівської обласної ради від "Партії регіонів"

Нагадаємо, під час зустрічі з журналістами 6 червня у Заліссі глава держави Володимир Зеленський сказав, що крісло міністра освіти можуть зайняти три кандидати, яких визначили на нараді президента України та ректорів ВУЗів. Найбільше шансів стати міністром освіти у чернігівського ректора Сергія Шкарлета.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції