У Раді зареєстровано виправлений проект про відставку Тимошенко

Ухвалення постанови щодо висловлення недовіри уряду матиме наслідком відставку Кабінету міністрів Юлії Тимошенко.

У Верховній раді зареєстровано доопрацьований проект постанови щодо висловлення недовіри уряду, результатом розгляду якого може стати відставка прем'єра Юлії Тимошенко.

Авторами документу є народні депутати від Партії регіонів Олександр Єфремов, Олена Лукаш та Олександр Лавринович.

Депутати у пояснювальній записці зазначили, що "аналіз останніх років діяльності Кабміну на чолі з Юлією Тимошенко засвідчує той факт, що здійснення урядової політики не тільки не призвело до реальної стабілізації у вітчизняній економіці, а ще більше загострило соціально-економічні проблеми в нашому суспільстві".

Тому проект розроблено з метою "прийняття резолюції недовіри Кабміну та відповідальності уряду за соціально-економічну ситуацію в Україні". Зазначається, що ухвалення документу матиме наслідком відставку Кабінету міністрів.

Це вже другий варіант відповідної постанови. Нагадаємо, перший було зареєстровано 19 лютого, але голова ВР Володимир Литвин повернув постанову на доопрацювання.

23 лютого "регіоналка" Ганна Герман повідомила, що документ вже знову надійшов до парламенті і наступного тижня він буде проголосований. Але офіційно проект постанови зареєстрували у середу, 24 лютого.

Читайте також:

Тимошенко вимагає від Януковича визначитися з її відставкою

Регіонали призначили день відставки Тимошенко

ПР заявила, що назбирала голоси для відставки Тимошенко

Регіонали зареєстрували в Раді проект про відставку Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: