Янукович вніс на затвердження ВР кордон з Росією

Сьогодні, 7 липня, у парламенті зареєстровано закон "Про ратифікацію угоди між Україною і Російською Федерацією про демаркацію українсько-російського державного кордону".

Президент Віктор Янукович вніс на розгляд парламенту законопроект про ратифікацію угоди між Україною і Росією щодо демаркацію українсько-російського державного кордону.

Законопроект зареєстрований у ВР сьогодні 7 липня.

Нагадаємо, Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин раніше прогнозував, що демаркація українсько-російського сухопутного кордону відбудеться швидко і без проблем.

За його словами, після створення цієї комісії на першому ж її засіданні буде вирішено план роботи, питання щодо фінансування окресленої проблеми для кожної сторони тощо.

У той же час голова української Держприкордонслужби зауважив, що у питанні делімітації морської частини українсько-російського кордону необхідно виробити єдину точку зіткнення з урахуванням національних інтересів обох сторін, оскільки пошук шляхів вирішення цього питання є непростим і триває вже не один рік, зокрема вже проводилося 32 раунди переговорів.

Читайте також:

МЗС: Україна не віддасть Росії Керченську протоку

МЗС пообіцяло не здавати Росії Тузлу

У Партії регіонів вважають, що Україна становить для Росії більшу небезпеку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: