У Раду викликали Тігіпка і Табачника

Міністр освіти розповість про платні послуги у вузах, а віце-прем'єр - про підвищення пенсійного віку та тарифів ЖКГ.

До Верховної ради викликають міністра освіти Дмитра Табачника та віце-прем'єра міністра з економічних питань Сергія Тігіпка.

У п'ятницю, 22 жовтня, рада заслухає Тігіпка з питань перспектив підвищення пенсійного віку й тарифів на житлово-комунальні послуги.

Табачник розповідатиме про ситуацію із платними послугами у вищих навчальних закладах.

У рамках години питань до уряду обох членів Кабміну заслухають по 30 хвилин.

Таке рішення було прийнято на погоджувальній раді.

З ініціативою заслухати інформацію Табачника про ситуацію із платними послугами у вузах виступила фракція Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона".

А фракція БЮТ хотіла заслухати інформацію Тігіпка з ряду питань, зокрема про ситуацію з житлово-комунальними тарифами й про перспективу підвищення пенсійного віку.

Нагадаємо, 27 серпня Кабінет міністрів України прийняв постанову № 796 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами і закладами системи освіти, що відносяться до державної та комунальної форми власності", у якій йдеться про суттєве розширення платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними закладами.

12 жовтня у Києві, Львові, Житомирі і Рівному пройшли декілька тисячні студентські акції проти постанови Кабінету міністрів.

Цього ж дня Кабмін скоротив низку платних послуг у вузах, введених раніше, зокрема, скасована плата за перескладання іспитів.

Читайте також:

Табачник назвав себе українофілом

Студенти намалювали "жадібного" Табачника з пейсами

Рада викликала Тігіпка виступити зі звітом

Тігіпко: ніщо так не дискредитує владу, як митниця і податкова

ВідеоУ Раду викликали Тігіпка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: