У Раду внесено постанову про перерахунок голосів на виборах

Блок Литвина пропонує перерахувати голоси на деяких виборчих дільницях, вказуючи на порушення виборчого законодавства.

Народний депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський пропонує Верховній раді ухвалити постанову щодо перерахунку голосів на деяких виборчих дільницях на виборах президента.

Проект постанови "Про заходи щодо забезпечення достовірності результатів волевиявлення виборців під час голосування на виборах президента України 17 січня 2010 року" зареєстрований сьогодні у ВР.

Автор проекту постанови мотивує необхідність її ухвалення повідомленнями у засобах масової інформації про випадки порушення вимог закону про вибори президента під час голосування, підрахунку голосів виборців та встановлення підсумків голосування в межах територіальних виборчих округів.

Проектом постанови пропонується, що ЦВК має здійснити заходи щодо забезпечення встановлення достовірних результатів волевиявлення виборців під час голосування на виборах президента 17 січня, у тому числі шляхом повторного підрахунку голосів виборців у відповідних виборчих дільницях, а також щодо вибіркової перевірки відомостей протоколів дільничних виборчих комісій щодо участі виборців у голосуванні.

ЦВК має поінформувати Верховну раду про здійснені заходи до 7 лютого 2010 року.

Читайте також:

Кандидати у президенти витратили на соцопитування 2 млн доларів

Тігіпко "попередньо" відмовився від пропозиції Тимошенко стати прем'єром

Тимошенко виступила проти дострокових виборів в Раду

Янукович радить Тимошенко "йти на кухню і показувати там свої примхи"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: