У Раду внесено постанову про проведення місцевих виборів 7 листопада

У Партії регіонів заявляють, що на рівні місцевих рад необхідно проводити революцію.

Народний депутат Валерій Коновалюк (Партія регіонів) зареєстрував у Верховній раді проект постанови про проведення виборів до місцевих органів влади 7 листопада 2010 року. "Ця дата свого часу пов'язувалася з Великою Жовтневою соціалістичною революцією, а на рівні місцевих рад сьогодні дійсно необхідно проводити революцію", – прокоментував свою ініціативу Коновалюк.

Нагадаємо, 16 лютого парламент скасував свою постанову про проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних і міських голів 30 травня. Це рішення депутати пояснили відсутністю державного бюджету на 2010 рік, що передбачає витрати на виборчу кампанію, а також необхідністю внести зміни до закону про вибори. Через день у Раді було зареєстровано одразу два проекти постанови про проведення виборів депутатів місцевих рад і мерів. Так, народний депутат Арсеній Яценюк ("Наша Україна - Народна самооборона") запропонував призначити їх на 31 жовтня і провести за новими правилами (з відкритими списками кандидатів у депутати), а народні депутати Володимир Каплієнко і Геннадій Задирко (обидва – позафракційні) – на 27 червня.

Коновалюк теж зареєстрував законопроект, що припускає проведення місцевих виборів на мажоритарній основі. "Мажоритарна система сучасніша", - заявив він. "Якщо протягом цієї сесії не будуть внесені зміни до Конституції щодо впорядковування термінів проведення місцевих виборів, то доведеться призначати їх на осінь, - прокоментував ініціативу Коновалюка заступник голови комітету Верховної ради з питань держбудівництва і місцевого самоврядування Юрій Ключковський (НУ-НС). – Що стосується ідеї переходу на мажоритарну систему, то її ще треба обговорити".

Читайте також:

БЮТ оскаржив постанову про відміну місцевих виборів

Депутати відмінили проведення місцевих виборів 30 травня

БЮТ пропонує відкласти місцеві вибори на рік

У Раду внесено постанову про проведення місцевих виборів 27 червня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: