У Раду внесено законопроект про розірвання "Харківських угод" з Росією

Як зазначив автор документу депутат Парубій, угода, підписана між Україною і Росією 27 квітня 2010 року, була ратифікована "усупереч Конституції, національним інтересам України і реальній волі її народу".

Андрій Парубій
Автор законопроекту Андрій Парубій
У Верховній раді зареєстровано проект закону про денонсацію "Харківських угод", які надали Україні знижки на російський газ в обмін на продовження перебування в Криму Чорноморського флоту РФ. Автором законопроекту став депутат від НУ-НС Андрій Парубій.

Як стверджує Парубій, угода, підписана між Україною і Росією 27 квітня 2010 року, була ратифікована "усупереч Конституції, національним інтересам України і реальній волі її народу".

"Ратифікація "Харківських угод" - одна з найбільш ганебних сторінок в історії України. Дозвіл на фактично безстрокове перебування військ Російської Федерації на території України є окупацією української території", - заявив Парубій, підкресливши, що ці угоди мають бути денонсовані.

"Ратифікація "Харківських угод" продемонструвала, що політика команди Януковича повністю підкоряється інтересам політичного керівництва з Кремля. Це політика торгівлі українською територією, торгівлі національними інтересами, торгівлі нашим майбутнім", - додав він.

Політик також вважає, що 27 квітня - в річницю підписання міждержавної угоди - українська громадськість повинна продемонструвати протест антинародній і антиконституційній політиці нинішнього президента та уряду.

Читайте також:

Російський газ для України подорожчає на 30%

Україна та Росія переозброять Чорноморський флот

Янукович доручив готувати документи про кордон з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: