У Раді зареєстровано законопроект про виведення з України ЧФ РФ

Опозиція запропонувала парламенту визначити 27 травня 2017 року останнім днем перебування ЧФ РФ на території України.

У Верховній раді зареєстровано законопроект "Про виведення Чорноморського флоту Російської Федерації в зв’язку із закінченням його терміну перебування на території України".

Авторами документа є народні депутати від блоку НУ-НС Іван Заєць та Ярослав Джоджик, які представляють Українську народну партію.

Проектом закону пропонується визначити дату 27 травня 2017 року - останнім днем перебування Чорноморського флоту РФ на території України. Повідомляє прес-служба УНП.

Законопроектом пропонується відповідно до попередньо досягнутої згоди, викладеній в угоді між Україною і Російською Федерацією про статус та умови перебування Чорноморського флоту на території України, письмово звернутись до російської сторони з вимогою вивести Чорноморський флот з території України у зв’язку закінченням терміну дії угоди.

Також Кабінетові міністрів пропонується розробити та затвердити деталізований план додаткових заходів із соціально-економічного розвитку міста Севастополя на 2017-2027 роки.

Нагадаємо, 21 квітня Росія і Україна підписали угоду, що продовжує перебування Чорноморського флоту РФ в Криму після 2017 року на 25 років з правом подальшої пролонгації ще на п'ять років. Угода повинна бути ратифікована парламентами двох країн.

Планується, що угоду про ратифікацію обидва парламенти розглянуть у вівторок, 27 квітня. Опозиція виступає проти ратифікації і обіцяє заблокувати розгляд цього питання, називаючи угоду антиконституційною.

Читайте також:

Янукович з четвертої спроби вмовив Росію залишити флот у Криму

Завтра Рада вирішить долю угоди про базування ЧФ РФ

Жириновський запропонував Україні здати Крим в оренду Росії

Чорноморський флот РФ повністю оновить свій склад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: