У рамках проекту "Здійсни мрію" створять комп'ютерну гру за сценарієм 12-річного хлопчика

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У рамках проекту "Здійсни мрію" створять комп'ютерну гру за сценарієм 12-річного хлопчика

прес-служба каналу "1+1"

Від ідеї хлопця був у захваті Анатолій Анатоліч.

Ще влітку до Лідії Таран звернулися благодійники з Інституту раку та розповіли історію про Олексія Апокіна, його захоплення та його мрію.

На той момент у нього зламався ноутбук, і для хлопця світ закрився, а йому дуже треба вивчати нові ігри, спілкувати у соцмережах з друзями, мати доступ до інтернет-світу. Чарівники передали хлопчикові IPad Air  і почали готуватися до нової зустрічі, яка стала можливою вже цього листопада.

прес-служба каналу "1+1"

Весь цей час Олексій обмірковував ідеї нових ігор: "Є ідея створити гру, де буде кілька планет, і на кожній можна будувати будинки, магазини, життя, бо коли на планеті Земля закінчиться місце, то можна полетіти на іншу планету", - ділиться своїм баченням маленький геймер Олексій Апокін.

прес-служба каналу "1+1"

12-річний Олексій серйозно захоплюється комп'ютерними іграми, мріє вивчити все про процес створення ігор і розробити свою онлайн-гру, в якій можна будувати життя на пустельній планеті – щасливий і мирний світ. Команда  креативних гейм-розробників, які працюють з найвідомішими в світі Electronic Arts, Wargaming.net, Disney, Nekki, Social Quantum та іншими долучилася до проекту "Здійсни мрію". Разом із благодійним фондом "Крона" і ТСН вони здійснили дитячу мрію.

прес-служба каналу "1+1"

Заснована українцями міжнародна компанія, що веде розробку інноваційних ігор, запросила маленького геймера до київського офісу, щоб вислухати його думки про майбутню гру,  і під час зустрічі створила разом із ним образ головного героя.

прес-служба каналу "1+1"

"З Олексієм та командою найкращих гейм-розробників будемо працювати над новою грою з доповненою реальністю. Ми хочемо дати хлопчикові змогу поекспериментувати з найбільш прогресивною технологією, яка ще навіть не впроваджена у геймінг", - каже керівник проекту нової технології доповненої реальності Максим Слободянюк.

У березні 2017 року відбудеться презентація гри на основі Олексійкового сценарію, яку можна буде завантажити в будь-якій точці світу та допомогти важкохворим  діткам з проекту "Здійсни мрію".

прес-служба каналу "1+1"

"Зазвичай хлопці хочуть, щоб в іграх усе стріляло та літало, а у мого маленького земляка  виникла ідея будувати планети, де буде створено нове життя, коли Земля вже буде забудована", - ділиться своїми враженнями від зустрічі Анатолій Анатоліч, ведучий "Сніданку з 1+1"

Олексій Апокін з Кривого Рогу бореться з остеосаркомою (рак кісток).  Хірург-ортопед направив дитину на консультацію в обласну лікарню, а МРТ показала новоутворення. В кінці листопада 2014 року Олексій почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку, переніс уже чотири операції, а тепер лікується вдома.

прес-служба каналу "1+1"

Проект "Здійсни мрію" заснований 29 квітня 2016 року, у Всесвітній день бажань. Його куратором стала Лідія Таран. Це спільна ініціатива ТСН, 1+1 медіа та Всеукраїнського благодійного фонду "Крона", покликана дарувати радість і реалізовувати мрії тяжкохворих дітей, для яких кожен прожитий день - це чудо. Такі діти повинні бачити й знати цей світ, наповнений добром і усмішками, відчувати радість, нашу любов, тепло й підтримку, а не тільки біль від медичних процедур і сльози.

Проект допоможе відчути себе щасливими тим, хто найбільше цього потребує. За планом проект "Здійсни мрію" має перетворитися на всеукраїнський рух, до якого можуть долучитися всі охочі. Також є надія стати партнером світового фонду Make a wish.

У Києві створюють комп’ютерну гру за сценарієм 12-тирічного хлопчика

У Києві створюють комп’ютерну гру за сценарієм 12-тирічного хлопчика

Наступна публікація