Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У районній лікарні Ковеля провели одразу дві успішні пересадки органів

Донором став чоловік, який помер після інсульту.

На Волині у районній лікарні Ковеля, де наприкінці минулого року вперше за півтора десятиліття зробили пересадку серця, провели одразу дві успішні операції - за шість годин лікарі пересадили двом чоловікам серце і нирку, йдеться у ТСН.12:00.

"Немає значення, це перша чи друга операція, чи десята – ризик і відповідальність за пацієнта одна й та сама. Воно має бути, відбуватися постійно, бо людей, які потребують, тисячі", - каже головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук.

Донором став 42-річний чоловік, що помер напередодні після інсульту. Його родичі погодилися на трансплантацію. Пацієнти нині почуваються добре і вже збираються повернутися до рідних.

"Це вже третій мій шанс для пересадки. Двічі просто не підійшла нирка, а це моя", - каже один з пацієнтів Дмитро Ткачук.

Відео На Волині лікарі провели одразу дві успішні операції з пересадки серця і нирки

На Волині у районній лікарні Ковеля, де наприкінці минулого року вперше за півтора десятиліття, провели одразу дві успішні операції, за шість годин лікарі пересадили двом чоловікам серце і нирку. Донором став 42-річний чоловік, що помер напередодні після інсульту. Його родичі погодилися на трансплантацію. Пацієнти нині почуваються добре і вже збираються повернутися до рідних. Більше читайте тут

На Волині лікарі провели одразу дві успішні операції з пересадки серця і нирки

Нагадаємо, минулого рокі в цій самій лікарні пересадили нирку від чоловіка до дружини. Жінка шість років ходила на гемодіаліз і стояла у черзі на пересадку, але черга майже не рухалась.

Залиште свій коментар

Вибір редакції