У разі паводку киян на човнах відселятимуть у гуртожитки і дитсадки

Мерія закуповує човни і складає список вулиць, жителів яких, можливо, доведеться евакуювати.

У разі паводку в Києві жителів підтоплених районів відселятимуть у гуртожитки і дитячі сади.

Перший заступник начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Іван Гаврилюк повідомив, що зараз мерія закуповує човни і складає список вулиць, жителів яких, можливо, доведеться евакуювати. Попередньо відомо, що у гуртожитки, дитсадки і школи на якийсь час переїдуть декілька тисяч осіб.

"Це мешканці одноповерхових будинків у прибережній зоні Дніпровського, Деснянського, Дарницького, Голосіївського і Подільського районів, а також Рибальського острова", - сказав Гаврилюк.

Як коректуватимуть у зв`язку з цим учбовий процес, теж поки ще невідомо. Вже готуються договори з фірмами, які підвозитимуть до місць розселення гаряче харчування.

Крім того, на Київському морі почали спускати воду - щоденно на 2-3 см. Рівень води у водосховищі зараз у нормі - 102,2 м відносно рівня Балтійського моря. Якщо рівень буде вище за 103 м - море може перелитися, а нижче від 101 м - можуть зупинитися турбіни Київської ГЕС, і електростанція перестане працювати. Влада запевняє, що щодня перевіряється стан насосних станцій і дабми.

Нагадаємо, станом на 1 березня рівень води в Дніпрі в районі Києва піднявся на 489 сантиметрів. При цьому критичною точкою для початку паводку є рівень 715 см. У разі виникнення паводку в Києві у зв`язку з весняним таненням снігу, рівень води перевищить критичну точку паводку на 2,5 метра.

Читайте також:

Влада Києва готує плани евакуації населення через повінь

Україні загрожує рекордний за останні 30 років паводок

Повінь затопить шість областей України

 

ВідеоВ Києві визначили місця, куди дістане велика вода

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: