У регіонала, який виявився молдаванином, відібрали посаду мера

У Могильові-Подільському міськвиборчком оголосив повторні вибори, коли виявилось, що новий мер має паспорт громадянина Молдови.

У Могилів-Подільському Вінницької області міська виборча комісія вирішила оголосити перевибори мера. Повторне голосування призначили у зв’язку з тим, що переможцем виборів став кандидат від Партії регіонів Петро Бровко, який є громадянином Молдови.

"Призначити повторне голосування з виборів Могилів-Подільського міського голови на 19 грудня 2010 року", - постановив міськвиборчком.

Перевибори призначено на підставі рішень Вінницького окружного адміністративного й Київського апеляційного адміністративного судів, якими скасовано рішення Могилів-Подільського міськвиборчкому про визнання переможцем Бровка.

Міськвиборчком скасував свою постанову про обрання мером Бровка, а також вирішив направити в правоохоронні органи матеріали розгляду скарг кандидатів у мери Михайла Петровського, Михайла Лосенка, Олени Корнеченкової, Михайла Саволюка й Майї Базилевич.

Нагадаємо, 10 листопада Київський окружний адміністративний суд скасував рішення Могилів-Подільської міської виборчої комісії, яка визнала переможцем виборів мера Могилів-Подільського громадянина Молдови, кандидата від Партії регіонів Петра Бровка.

Раніше кілька кандидатів на посаду мера цього міста, зверталися в міськвиборчком з вимогою зняти з виборів Бровка, однак комісія залишила скаргу без розгляду.

Після того, як комісія залишила без розгляду скарги кандидатів у мери, вони звернулися в Київський апеляційний адміністративний суд, оскільки Вінницький окружний адмінсуд відмовився розглядати їх заяву.

Читайте також:

У Полтаві офіс Партії регіонів розмалювали свастикою

Партія регіонів: Азаров буде прем'єром до 2015 року

Партія регіонів похвалила Тягнибока за зразковий націоналізм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: