У революційному Єгипті застрягли близько тисячі українців

В МЗС обіцяють, що всі українські туристи, які перебувають на відпочинку в Єгипті, повернуться на Батьківщину до кінця тижня.

У Єгипті, де з 25 січня відбуваються акції протесту та склалася нестабільна ситуація у сфері громадського порядку і безпеки, перебуває близько тисячі українських громадян.

У Міністерстві закордонних справ України планують, що всі українські туристи, що перебувають на відпочинку в Єгипті, повернуться на Батьківщину до кінця тижня.

Про це повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Водночас біля 6 тисяч громадян України вже повернулися додому. Українські туроператори призупинили продаж турів до Єгипту. Кабмін виділив 10 мільйонів 299 тисяч гривень для евакуації з Єгипту співвітчизників.

У свою чергу помічник міністра внутрішніх справ Єгипту Махмуд Ібрагім заявив, що туристи, які відпочивають на курортах півдня Синайського півострова, можуть відчувати себе в безпеці.

За його словами, це стосується, зокрема, і популярного міста-курорту Шарм-еш-Шейх, де "безперебійно триває вся туристична діяльність, не заборонені навіть такі екзотичні подорожі, як сафарі в гори".

Раніше багато експертів висловили думку про те, що туристичний сезон-2011 в Єгипті чекає повний крах. Після масової евакуації іноземців єгипетські готелі спорожніли. Їх заповнюваність зараз становить не більше 20%.

Між тим, туризм є однією з головних дохідних статей Єгипту, і влада країни велику увагу приділяє розвитку та модернізації курортних зон.

Все про ситуацію в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

Кабмін виділив на евакуацію українців з Єгипту втричі більше грошей, ніж потрібно

Українці нарешті злякалися революції в Єгипті і перестали туди літати

Єгипет запевнив, що українським туристам в країні нічого не загрожує

ВідеоУ революційному Єгипті застрягли близько тисячі українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: