Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У реєстрі рекордів натякнули, що подвиг двох вінничан на Говерлі тягне на світове досягнення

Підйом на гору хворого на ДЦП вшановано національним визнанням.

Шалена мрія на двох привела вінницьких друзів на Говерлу і до національного рекорду. Євген виніс кволого тілом Юру на собі, і це досягнення в прямому ефірі 1+1 зафіксував представник Книги рекордів України, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

ТСН цілий тиждень розповідала, як хлопці напружено тренувалися, приміряли спеціально під них створене спорядження і зрештою здійснили подвиг дружби та власну мрію. У п'ятницю вдень у редакції хлопці отримали сертифікати від Національного реєстру рекордів України. Це означає, що їх визнано першими, хто здійснив парне сходження на Говерлу. Визнання здобули також інженери, які спроектували та виготовили унікальне спорядження для вінницьких мрійників.

Відео Вчинок вінницьких друзів назавжди увійшов у список найвидатніших досягнень українців

"Єдиний, безпрецедентний випадок у нашій історії та, гадаю, у світовій історії, коли двоє хлопців узяли та базового табору піднялися на гору", - визнав співробітник національного реєстру рекордів України Віталій Зорін. "Дуже добре, що оточуючі люди повірили в нас, допомогли нам, це додало сил", - зізнався хворий на церебральний параліч Юрій Младзяновський.

Як повідомлялося, ідея підкорити Говерлу прийшла в голову Євгенові, Юра нею був вражений. "Найважливіше в цьому те, що Юра ніколи не бачив гір. Ви бачили гори, я бачив гори, а Юрка не бачив цього – і він побачить їх звідти. Не з телевізора, не клацаючи пультом – ось основна мета", - пояснив автор задуму. В підсумку, двом вінницьким друзям вдалося те, чого до них ніхто ніколи не робив. Спортсмен Євген виніс хворого на церебральний параліч Юрія на найвищу гору України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції