У РФ триває істерія через емблему української розвідки. Прототип сови знайшли навіть у мультику

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росіяни помітили схожість сови з персонажем мультфільму 1970 року.

У російських користувачів соцмереж триває істерія з приводу нової емблеми військової розвідки України. Тепер вони побачили, що сова, зображена на емблемі, є прототипом образу Кощія з радянського мультфільму 1970 року "Сказка сказывается".

За сюжетом, під час фінальної битви добра зі злом Кощій приймає вигляд сови і, злетівши, кидає мечем у героя Івана, промахується, після чого, намагаючись вбити супротивника, безуспішно намагається вразити його вже десятками мечів.

Однак у підсумку Іван, взявши меч, що опинився на підлозі, розрубує сову надвоє. Усередині опиняється яйце з голкою, і коли Іван розламує її, царство кощія руйнується.

Нагадаємо, російські чиновники, журналісти та пересічні користувачі соцмереж один за одним почали висловлювати своє обурення з приводу нової емблеми воєнної розвідки України. На емблемі намальована сова, яка тримає меча, що пронизує територію Росії.

Далі істерія охопила й пересічних користувачів соцмереж. Примітно й інше: коли саме воєнна розвідка України ухвалила нову емблему, нам знайти не вдалося, але на сторінці ГУР у Facebook вона з'явилася ще сім місяців тому – у березні 2016 року. Але росіяни помітили її лише зараз.

Залиште свій коментар

Вибір редакції