Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ вважають, що кримчанам погано живеться через "агресивну діяльність українських націоналістів"

У російській Раді безпеки заявляють, що Україна дестабілізує ситуацію на півострові.

Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев заявив, що в анексованому Криму зберігається постійна загроза дестабілізації через "агресивну діяльність українських націоналістів".

Про це він заявив під час візиту до окупованого Севастополя, передає ТАСС.

"Загроза дестабілізації суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації зберігається. Вона насамперед пов'язана з деструктивними прагненнями чинної політичної влади України і особливо з агресивною діяльністю українських націоналістів, які не сприймають волевиявлення народів Криму про возз'єднання Росією", - розповів Патрушев.

За його словами, активну участь у збільшенні "злочинів екстремістського характеру" відіграють лідери кримськотатарського Меджлісу. Секретар російського Радбезу також заявив, що за 2017-2018 в анексованому Криму виявлено близько півтори тисячі порушень "екстремістського та терористичного характеру".

Нагадаємо, Росія анексувала Кримський півострів у лютому-березні 2014 року. Жодна цивілізаційна країна не визнала цього факту, а ЄС та США ввели проти РФ масштабні політичні та економічні санкції.

За даними експертів, у результаті російської анексії Криму та окупації частини Донбасу Україна втратила близько 100 мільярдів доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції