У річку Рось потрапила небезпечна отрута: за десять годин досягне Білоцерківщини

У річку Рось потрапила небезпечна отрута: за десять годин досягне Білоцерківщини

На території Погребищенського району загинула риба.

У неділю, 9 червня, у селі Збаржівка Вінницької області сталася аварія - у річку потрапили небезпечні речовини. Автомобіль, який перевозив тону  інсектициду "Нурал B", перекинувся в притоку річки Рось.

Про це повідомила пресслужба Білоцерківської районної адміністрації.

В автомобілі було кілька ємностей з пестицидами. Саме вони розлилися і потрапили у річку. Отрута за 10-12 годин досягне Білоцерківщини. У Білій Церкві сьогодні о 23:00 відключать воду. Водопостачання відновиться після проведення досліджень води.

На території Погребищенського району загинула риба та інші мешканці водойм. В акваторії річки заборонено купатися, випасати худобу і ловити рибу.

Наразі спеціальні служби роблять заміри води та локалізують можливу зону ураження. Крім того, вони визначають глибину забруднення і зону ураження річки.

Як повідомлялося раніше, жителі Новограда-Волинського на Житомирщині вийшли на акцію протесту з вимогою не допустити екологічного лиха. Це сталося після того, як у річках Хомора і Случ подохла риба. Забруднена небезпечними скидами річка Хомора впадає у Случ, звідки бере воду 56-тисячне місто Новоград-Волинський. Містяни кажуть, що не те, що пити, а навіть користуватися  водою з кранів бояться, бо на шкірі  з’являються висипи.

 

Відео Жителі Новоград-Волинського вимагали припинити отруєння річок

У річках Хомора і Случ знову подохла риба. Люди певні - це наслідок роботи паперової фабрики із сусідньої області. Вона знову скинула у воду відходи виробництва, адже на дні водойми водолази побачили шар чогось білого, схожого на клей.

Жителі Новоград-Волинського вимагали припинити отруєння річок

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів