У рідному місті Вадима Титушка вважають нормальним хлопцем: "він – не мавпа і не терорист"

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У рідному місті Вадима Титушка вважають нормальним хлопцем: "він – не мавпа і не терорист"

Вадим Титушко / Фото: ТСН.ua

ТСН.ua зустрівся з хлопцем, якого випадково сплутали з одним з бійців під час мітингу в Києві.

Побоїще на Софійській площа під час мітингу опозиції 18 травня стало найбільшим скандалом в Україні за останній час.

Фотографії і відео "героїв", які гамселили журналістів, простих людей з'явились майже миттєво, після чого всі кинулись шукати прізвища і біографію деяких із найактивніших. До таких, зокрема, належить Вадик "Румун" Титушко.

Як вдалось встановити, боєць приїхав на одноденні заробітки з Білої Церкви. На фотографіях видно, як Титушко і його товариші стояли на мітингу Партії регіонів, а потім відвідали акцію опозиції, на якій на горіхи дісталось і журналістам.

Дивіться ВІДЕО і ФОТО: В Мережі з'явились відео і фото бійок в центрі Києва між свободівцями і захисниками БТРу

Якщо "Румун" став головним у гучній справі, то про причетність інших, які також були поруч з Вадиком, нічого не відомо. Проте блогери виставили фотографії "героїв", які знайшли у соціальних мережах, але й без помилок не обійшлось.

До редакції ТСН.ua звернулись батьки одного з "підозрюваних". Вони заявили, що фото їхнього сина помилково порівняли із фотографією учасника бійки. У якості доказів вони принесли світлину свого сина, який, правда, був не дуже схожим.

Арсена Капанського сплутали з одним з бійців під час мітингу

При цьому, блогери додали і прізвище підозрюваного – Арсен Капанський.

ТСН.ua вирішив розібратися в ситуації і вирушив до Білої Церкви, де мала відбутися зустріч з Арсеном.

Перше враження дало підстави сильно засумніватися в тому, що хлопець дійсно брав участь у мітингу. Перед розмовою він одразу сказав, що не хоче популярності, а надіється лише на те, що прикра помилка буде виправлена і йому більше ніхто не погрожуватиме.

Арсена Капанського сплутали з одним з бійців під час мітингу / Фото: ТСН.ua

"Я побачив повідомлення на своїй сторінці "ВКонтакте" про нібито причетність до побиття журналістів під час опозиційного мітингу "Вставай, Україно!" у суботу, 18 травня. Того дня ми четверо відпочивали - я, моя дівчина і ще інші хлопці – і робили шашлики. Ввечері я приїхав додому і побачив, що мені починають абсолютно невідомі люди писати повідомлення з погрозами. Коли мені скинули посилання на фотографії, я пояснював, що на фото різні люди", - почав Арсен.

За його словами, він знайшов автора порівняльного фото і написав йому з проханням не розповсюджувати неправдиву інформацію. "Мама порадила видалити сторінку "ВКонтакте", тому що мене атакували великою кількістю повідомлень. Уже наступного дня я побачив, що мою фотографію порівнюють з людиною, яка була на акції протесту", - зазначив хлопець.

Він додав, що він і чоловік на фото з мітингу - абсолютно різні люди. "В мене зріст 172 см, а в нього десь всі 190 см", - сказав Арсен.

Він також повідомив, що був у друзях "Румуна" на сайті "ВКонтакте": "Мене знайшли в друзях Вадима Титушка, тому, напевно, подумали, що я теж був 18 травня в Києві. Я писав, що мене сплутали з кимось іншим, але все одно фото поставили для порівняння. Зараз воно теж є в мережах".

Арсен також розказав, що знає Титушка і якось з ним спілкувався. "Я добре Титушка не знаю. Біла Церква – невелике місто і один одного знає. Він друг моїх друзів. Титушко – досить нормальна і адекватна людина. Там про нього таке пишуть, що він нібито "мавпа", насправді ні. Він – нормальна і позитивна людина без якихось навичок терориста чи радикала. Він нормальний спортсмен. Ви розумієте, як спортсмену платять сьогодні в Україні. Мабуть, він на це і пішов (участь в антифашистському мітингу – Ред.)", - зазначає хлопець.

Водночас Арсен сказав, що ніколи раніше не бачив хлопця, з яким його і порівняли. "Я жодного разу не бачив його в нашому місті. Напевно, це друг Титушка з іншого міста, бо боксери дружать", - пояснив він.

Цікаво, що міліція до хлопця не приходила і ніяких контактів Арсен Капанський з нею не мав через інцидент в Києві. "Міліція не приходила, тому що зрозуміла, що це не я. Мені неприємно отримувати коментарі з погрозами", - переконаний хлопець.

Читайте також: Звільнений під заставу Вадим "Румун" Титушко поїхав із суду на чорному "БМВ"

При цьому, він заявив, що автори порівняльного знімку досі не вибачились, тому можуть відповісти за наклеп в суді.

Арсен також заявив, що жодного разу в клубі "Будо" не був, тому що професійно спортом не займався. "Я ходив до футбольної секції. В клуб "Будо" я ніколи не ходив і навіть не знаю, як там", - підсумував він.

За словами міліції, "БУДО" знаходиться саме тут / Фото: ТСН.ua

Проте ТСН.ua вдалось знайти таки клуб. Цікаво, що самі правоохоронці ніколи про нього не чули, тому просили спитати і в райвідділку, прокуратурі і перехожих.

Біля будівлі райвідділу міліції у Білій Церкві стояли міліціонери, які порадили звернутися до чергового. "Ми туди не ходимо, тому і не знаємо. У нас і так вистачає своєї роботи", - зазначив один з них.

Дійсно, у вказаному приміщенні був бійцівський клуб. На уточнююче питання про те, чи це дійсно "Будо", черговий відповів схвально.

Якщо вірити міліції, інформації про роботу клубу було дуже мало. Зокрема, відомо, що там готують бійців із джиу-джитсу, самбо, карате тощо.  Тренера на місці не було, тому що навчання проходять по понеділках, середах і п'ятницях з 18-00, а говорити про якість підготовки спортсменів міліціонери відмовились.

За словами міліції, "БУДО" знаходиться саме тут / Фото: ТСН.ua

Варто додати, що поруч із клубом знаходиться районна прокуратура, Білоцерківське управління МВС і міграційна служба.

Соціальні групи на стражі Титушка

У свою чергу, в соцмережах вже з'явились групи, які стали на захист Титушка. До групи "Свободу спортсмену ВАДИМУ ТИТУШКУ!" в мережі "Вконтакте" приєдналось майже півтисячі людей.

Новин на тему ув'язнення Титушка немає, проте стоїть опитування про те, чи вважати дії спортсмена злочином. Цікаво, що більшість тих, хто проголосував, не вважають Титушка винним.

Крім того, була створена заставка, на якій є фото самого Вадима, а внизу намальовані наручники, які закреслили червоним кольором.

Подивитися на майстерність Вадика "Румуна" можна і на Youtube, де він розправляється під час бою зі своїм суперником.

Як тепер буде почувати себе "герой" мітингів в рідному місті, сказати важко, тому що він вже неодноразово був помічений на скандальних акціях. Наприклад, білоцерківські боксери активно руйнували будинок київської вчительки Ніни Москаленко, били людей під час останніх парламентських виборів. Сам же Титушко був за ґратами.

Найближчим часом у Василькові мають відбутися вибори, які вже стали скандальними. Від Білої Церкви до Василькова їхати приблизно 40 хвилин. Можливо, саме там ми знову побачимо бійців клубу "Будо"?

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація