У Рівненській області чоловіка, який зник безвісти ще в травні, знайшли закопаним у полі неподалік хати

У Рівненській області чоловіка, який зник безвісти ще в травні, знайшли закопаним у полі неподалік хати

Поки копи перевіряли коло знайомств вбитого, хтось почав користуватися його телефоном.

У Рівненській області чоловіка, який зник безвісти ще в травні, знайшли закопаним у кукурудзяному полі всього за кілька десятків метрів від його будинку. Убитим виявився співвласник гаражного кооперативу. Спершу всі підозри впали на його компаньйона.

Та згодом слідство вийшло одразу на кількох убивць і жінку, яка все бачила та мовчала про злочин. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Співвласника гаражного кооперативу шукали більше місяця по всій області. Родичі почали бити на сполох, коли 79-річний пан Ігнатій перестав відповідати на дзвінки. В хаті біля гаражів його теж не було. Згодом щось лихе запідозрили і орендарі.

Почав бити на сполох і адвокат пана Ігнатія. Той не з'явився на засідання, де судився із іншим співвласником гаражів.

"Вони судилися за ці гаражі, землю не могли поділити", - каже орендар гаража Віталій Іванчук.

"Він зник з незрозумілих причин. Був активний. Постійно брав участь і в судових справах", - додав заступник керівника Нацполіції Рівненщини Сергій Волков.

Відео Зухвале вбивство: зниклого безвісти чоловіка знайшли закопаним неподалік його хати

Зухвале вбивство у Рівненській області. Чоловіка, який пропав безвісти ще в травні, знайшли закопаним у кукурудзяному полі неподалік його хати. Убитим виявився співвласник гаражного кооперативу. Спершу всі підозри впали на його компаньйона. Та згодом слідство вийшло одразу на кількох убивць і жінку, яка все бачила та мовчала про злочин.  Деталі – у сюжеті.

Зухвале вбивство: зниклого безвісти чоловіка знайшли закопаним неподалік його хати

В поліції почали перевіряти версію земельного спору. Ігнатій роками судився із паном Іваном. Чоловік каже, хоч до вбитого був неприязним та це не привід йти на злочин.

"Чого мені вбивати, якщо на нашу користь всі суди. Для чого він мені потрібен?", - каже він.

Жодних доказів вини співвласника гаражів не знайшли. А поки копи перевіряли коло знайомств вбитого, хтось почав користуватися його телефоном. Виявилося, це 30-річний чоловік, якого зі співмешканкою свого часу прихистив пан Ігнатій. Вони часто зловживали спиртним після чого він їх вигнав.

У них і знайшли телефон убитого. Виявилося, чоловік, якого прихистив Ігнатій, прийшов до нього зі своїм старшим братом. Виникла суперечка. Брати почали господаря душити, той відбивався. Поки чоловіка вбивали, жінка стояла на вулиці. Щоб приховати злочин, тіло закопали у кукурудзяному полі.

Поки жінка в провадженні як свідок, але її ще можуть судити за приховування тяжкого злочину. Двом братам загрожує до 15 років за ґратами. Зараз вони свідчать один проти одного.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів