У Рівненській області двоє людей потрапили до реанімації через укуси змій

У Рівненській області двоє людей потрапили до реанімації через укуси змій

Обоє в стані середньої тяжкості.

У Рівненській області після укусу змій чоловік та дівчина потрапили до реанімації. Обоє в стані середньої тяжкості. Нині, кажуть фахівці, плазунам хочеться погрітися на сонці, тому в лісі слід бути особливо пильними.

Що робити, коли зустріли гадюку на шляху, та як діяти, якщо вона вас укусила, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Марію Кривоблоцьку змія укусила за палець, від цього розпухла вся рука. Сталося це, коли 19-річна дівчина збирала в лісі гриби. Марію терміново швидкою відвезли до лікарні.

"(У дівчини - ред.) були симптоми інтоксикації, нудота, блювання, біль в ділянці укушеної кінцівки, набряк", - зазначив лікар-анестезіолог Корецької райлікарні Юрій Рибак.

Схожі симптоми були і в 36-річного чоловіка з Зарічнянського району Рівненської області. Він теж потрапив до лікарні через укус змії.

Відео Напад гадюк у Рівненській області: двоє людей потрапили до реанімації

Змії атакують. У Рівненській області гадюки відправили до реанімації чоловіка та дівчину. Обоє в стані середньої важкості. Нині, кажуть фахівці, плазунам дуже хочеться погрітися на сонечку, тому в лісі треба бути обережними. Що робити коли побачили гадюку, і що - якщо вона вас вкусила - дивіться у сюжеті.

Напад гадюк у Рівненській області: двоє людей потрапили до реанімації

"Вуж має темно-зелений колір і характерною ознакою його є жовті вушка, а гадюка має зигзагоподібний малюнок по всьому тілу, колір від темно-сірого до темно-коричневого", - розповіла завідувачка відділу тераріуму Рівненського зоопарку Юлія Вишневська.

Укус гадюки може виявитися смертельним, особливо, коли в людини є алергія чи хронічні хвороби.

"Без вчасно вжитих заходів велика загроза того, що постраждають життєво важливі органи. Передусім, це нирки, печінка", - зауважив Юрій Рибак.

Краще обходити гадюк десятою дорогою, кажуть фахівці. Вони нападають, коли відчувають небезпеку. Якщо ж ужалила, то до медичного огляду бажано десь присісти чи прилягти та пити багато води.

"Місце укусу треба обробити антисептиком, можна накласти пов'язку, якщо це за ногу - зняти одяг, щоб місце укусу нічого не прикривало", - додала завідувачка відділу тераріуму Рівненського зоопарку.

Однак не варто накладати джгутів і намагатися відсмоктати отруту.

Також радять тим, хто планує йти до лісу, брати із собою довгу палицю, для того, щоб розвідати, чи є попереду гадюка. А замість кросівок краще взувати гумові чоботи. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів