У Рівненській області на дитину напав скажений кіт: все село відправили на карантин

У Рівненській області на дитину напав скажений кіт: все село відправили на карантин

Фото: pixabay.com

Тварина через кілька днів померла від сказу.

У селі Миротин Рівненської області хлопчика вкусив за ногу домашній кіт. Експертиза встановила, що тварина хвора на сказ. З огляду на можливе поширення хвороби, у селі запровадили карантинні обмеження.

Про це повідомляє пресслужба Здолбунівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області у Facebook.

Так, 20 серпня до ветлікарні звернувся житель села Миротин, який повідомив, що 19 серпня домашній кіт вкусив за ногу його сина 2015 року народження.

"Тварина була оглянута ветлікарем. За станом здоров’я кота та його поведінкою велося спостереження. 24 серпня тварина загинула. Її тіло направили для дослідження в Рівненську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби, де експертизою від 25 серпня встановлено захворювання кота на сказ", - йдеться у повідомленні.

З огляду на це, від 25 серпня у с. Миротин запроваджені карантинні обмеження, а також низку сусідніх сіл визначено як загрозливу зону. До зняття карантинних обмежень забороняється вивезення із цих населених пунктів собак, котів та диких тварин.

"В рамках ухваленого "Плану заходів з ліквідації осередку сказу в c. Миротин, навколишніх населених пунктах та лісових масивах, які входять в загрозливу зону" вживаються всі заходи з недопущення поширення збудника інфекції, а саме подвірний обхід з проведення додаткових антирабічних щеплень, роз’яснювальна робота серед населення", - повідомляє пресслужба.

Нагадаємо, у Росії правоохоронці вирішили розігнати корів, які паслися біля багатоповерхівки. Корови ж пішли у наступ на поліцейських.

Зоозахисники: жителька Вінниці морить голодом власного коня

Зоозахисники: жителька Вінниці морить голодом власного коня

Повʼязані теми:

Наступна публікація