Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Рівненській області не хотіли пускати до гуртожитку медсестру, яка перехворіла коронавірусом

У Рівненській області не хотіли пускати до гуртожитку медсестру, яка перехворіла коронавірусом

Жінку відмовлялися забирати до лікарні, бо вона не мала симптомів коронавірусу.

У Дубенській лікарні Рівненської області в медсестри Жанни виявили коронавірус COVID-19. Впродовж 17 днів хвора жінка провела у медзакладі. А після виписки, коли жінка хотіла повернутися до свого орендованого помешкання, її не пустили. Проводили до оселі жінку поліцейські, про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Жанна орендує кімнату у гуртожитку кілька років. Медсестра каже, що не пускав її завідувач гуртожитку. Для нього, як стверджує жінка, аргументом про її одужання не була навіть довідка про негативний ПЛР-тест.

Під гуртожитком, каже жінка, чекала понад дві години. Телефонувала до директорки коледжу, котрої гуртожиток. Але та не відповіла. У результаті рідні медсестри викликали поліцію і лише в супроводі копів вона зайшла до оселі.

"Провели роботу з комендантом, з директором гуртожитку. Людину дійсно провели в кімнату, вона заселилася", - каже заступник керівника Дубенського відділу поліції Сергій Юрковський.

Відео Медсестру, яка перехворіла на коронавірус, не пускали до гуртожитку після виписки з лікарні

Не впускали додому, бо перехворіла на коронавірус. У місті Дубно Рівненської області медсестрі, яка повернулася після виписки з лікарні, зачинили двері гуртожитку, де вона мешкає. Проводити її до оселі довелося поліції.  

Медсестру, яка перехворіла на коронавірус, не пускали до гуртожитку після виписки з лікарні

Своєю чергою, завідувач гуртожитку переконує, що попри довідку мав отримати дозвіл на пропуск від директорки коледжу. Бо нібито медсестра своїм коронавірусом наражала на небезпеку усіх мешканців. Оскільки, за його словами, коли захворіла, то приховала це і відмовлялася покидати приміщення та їхати до лікарні.

Медсестра ж запевняє, що і сама тоді звернулася до медиків "швидкої", щоб ушпиталили її до лікарні. Однак через відсутність симптомів їй рекомендували самоізолюватися, але все ж медсестру ушпиталили.

"У гуртожитку людина хвора на таку хворобу не може бути – це однозначно. Судячи, що вона, напевно, не мала іншого місця проживання, враховуючи і цей фактор, її госпіталізували", - прокоментував Віталій Табачук, заступник директора по медичній частині Дубенської лікарні.

Міський голова міста Дубно телефоном пояснює, що потрібно повідомляти поліцію, місцеву владу та медиків, якщо до лікарні не беруть безсимптомного хворого на коронавірус і немає місця для самоізоляції. Мовляв, є спеціально визначені місця для таких випадків. Водночас, щоб журналісти використали цю телефонну розмову, посадовець не захотів.

Після інциденту медсестра переймається, що може залишитися без кімнати. Мовляв, про це вже була розмова з директоркою коледжу. Утім директорка запевняє, що виганяти жінку не збираються, якщо вона не порушить контракт, підписаний до грудня.

А тим часом, комендант гуртожитку вимагає, що медсестру покарали через те, що вона, за його словами, могла заразити інших мешканців коронавірусом.

"Щоб на неї наклали адмінпротокол і порушили кримінальну справу, що вона завідома хотіла заразити групу осіб", - каже Юрій Паламамарчук, в.о завідувача гуртожитку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції