Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Рівненській області невідомий звір проник на господарство і відгриз курям голови

Аби дістатись до курей, тварина перестрибнула через двометровий паркан.

У Рівному невідома тварина вбила курей, повідгризавши їм голови. А тушки поскладала рядком. Неживих птахів та величезні сліди біля курника на ранок виявила господиня. А сусіди пригадали, що нерозпізнаний хижак уже промишляв у цьому районі кілька місяців тому. Тоді його здобиччю стали десятки курей, кролів і навіть свині. Кого підозрюють місцеві, у сюжеті ТСН.19:30.

Господиня Лариса каже, невідома істота на подвір'я потрапила, перескочивши через сусідній паркан, який заввишки понад два метри. З її слів, біля курника рядком лежали безголові туші птахів. Жінка вважає, що це не собака чи лис, а щось незвичайне.

"Я думаю, що це мутант. Якийсь великий і тяжкий, бо сліди після дощу були дуже великі і глибокі", - запевняє власниця господарства Лариса Зелінська.

Відео Повідгризала голови курям та поскладала рядком: невідома істота налякала селян на Волині

У Рівному невідома істота повбивала курей. Повідгризала голови, а тушки поскладала рядком. Неживих птахів та величезні сліди біля курник вранці виявила господиня. А сусіди пригадали, що нерозпізнаний хижак уже промишляв у цьому районі кілька місяців томУ. Тоді його здобиччю стали десятки курей, кролів і навіть свині.  Місцеві знову заговорили  про чупакабру.  

Повідгризала голови курям та поскладала рядком: невідома істота налякала селян на Волині

Як виявилося, кілька місяців тому невідомий звір у цьому ж районі погриз десятки курей та кролів, із яких випив кров. Дібрався звір і до 150 кілограмових свиней.

Як виглядає звір-убивця місцеві не знають, бо він нападав завжди уночі і вони його не бачили. Лише припускають, що це чупакабра. Ветеринари ж називати невідому тварину "чупакаброю" не квапляться.

"Це може бути здичавілий собака, який має помісь із вовком, наприклад", - пояснює Володимир Новосад, начальник відділу ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області.

Версію про те, що тварин убиває здичавілий собака, підтримують і науковці. Хоча сліди, кажуть, більше нагадують лисячі. А те, що туші свійських тварин складені у рядочок, пояснюють звичайним процесом полювання.

"Вони складають їх в рядочок не тому, що хочуть комусь показати. А тому, що вони так витягають (жертву - ред.)", - каже Ростислав Шикула, біолог.

Тетяна Хомич

Залиште свій коментар

Вибір редакції