У Рівненській області разом потонули 19-річний юнак та його 15-річна подружка

Автор
Анна МахноАнна Махно
Дата публікації
Перегляди
2145
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Рівненській області разом потонули 19-річний юнак та його 15-річна подружка

Обоє не вміли плавати, рятувальники закликають не лізти купатись у незнайомі водойми.

У селі Вітковичі Рівненської області разом потонули 19-річний юнак та його 15-річна подружка. Родичі не можуть збагнути, як це сталося, йдеться у ТСН.16:45.

Трагедія сталася на ставку за селом. Як все було – ніхто не бачив. Родичі зрозуміли, що трапилося горе, коли не змогли додзвонитися до 19-тирічного Володі.

"Ми почали дзвонити до неї, вона довго не брала трубку, потім я почала до нього дзвонити, він також трубку не бере", - розповідає старша сестра загиблої школярки.

15-річна Віка відпросилася в мами до ставка. Обіцяла у воду не йти, оскільки плавати вона не вміє. Не вмів плавати і 19-річний Володя. Чому обидва опинились у воді, в селі не збагнуть.

"Що воно там сталось, ми не знаємо. Мотоцикл на березі стояв, мобільники стояли і його одежа лежала", - каже бабуся загиблого юнака Надія Пилипака.

"Чи він перший поліз, його дівчина доставала, чи дівчину він доставав. Балакають, що в сітках, що може сітка там була і заплутались", - гадають люди.

У Рівненській області потонули 19-річний юнак та його 15-річна подружка

У Рівненській області потонули 19-річний юнак та його 15-річна подружка

Неводом місцеві і витягли тіло школярки. Юнака наступного дня знайшли водолази. Кажуть, сіток, в які б підлітки могли б заплуталися – не бачили. Найімовірніше, хлопець пішов першим до води і почав тонути, а дівчина кинулася на порятунок.

"Він пішов купатися, плавати він не міг. Десь метрів 15 він відійшов від берега і потрапив у яму, яма десь 5 метрів. Вона кинулася в одязі і попала якраз, де він", - коментує керівник рятувальної служби на водних об’єктах Рівненщини Анатолій Якимчук.

Не лізти у воду у стихійних та незнайомих місцях, закликають рятувальники. Навіть якщо здається, що там не глибоко, а ви добре вмієте плавати.

Нині ж на березі ставка у селі Вітковичі – нікого. Родичі та місцеві оговтуються від трагедії. 15-річну Віку та 19-річного Володю поховали поруч.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2145
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація