У Рівненській області затримали 2 десятки бурштинокопачів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Рівненській області затримали 2 десятки бурштинокопачів

Прес-центр СБУ

Нелегальних працівників затримали, а знаряддя вилучили.

У Рівненській області правоохоронці затримали два десятки нелегальних бурштинокопачів. Після свят вони вийшли активізувалися.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

На Рівненщині поліція зі спецпризначенцями проводять масштабне відпрацювання бурштинових районів. Перевіряють клондайки й обшукують імовірних організаторів незаконного бізнесу та скупників каміння.

Кажуть, після свят копачі активізувалися. Втім заскочити їх за роботою непросто. Бо поки болотистою місцевістю дістатися урочищ – нелегали встигають утекти на всюдиходах. Та й добре спрацьовує так зване "сарафанне" радіо – варто правоохоронцям з'явитися в районі, як копачі швидко про це дізнаються.

Втім, цього разу вдалося викрити понад два десятки нелегальних робітників, а ще вилучити мотопомпи та інше знаряддя для видобутку бурштину. 

"Зафіксували такі сліди. Це реально слід гусеничних  всюдиходів, якими старателі пересуваються на території клондайків. Вони навіть можуть 2-3 кілометри в болоті сховатися, що унеможливлює нам їхнє переслідування", - говорить Григорій Гольонко, т.в.о. керівника Сарнеенського райвідділу поліції.

Нагадаємо, що двох чоловіків, які щомісяця продавали до Східної Азії бурштин на мільйони гривень затримали в Житомирській області. Під час обшуку у підозрюваних вилучили 55 кілограмів каміння.

У Рівненській області поліція затримала два десятки копачів бурштину, які працювали нелегально

У Рівненській області поліція затримала два десятки копачів бурштину, які працювали нелегально

 

Наступна публікація