Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Рівненській області збираються виробляти захисні маски-екрани для лікарів

У Рівненській області збираються виробляти захисні маски-екрани для лікарів

Нині прототипи захисних засобів проходять тестування у лікарні.

У Рівненській області планують розпочати виробництво захисних масок-екранів для лікарів.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської обласної державної адміністрації.

"Ці захисні екрани - це альтернатива традиційним захисним засобам, що використовуються у лікувальних закладах. Їх застосовують як в Україні, так і в європейських країнах. З огляду на те, що наразі спостерігається дефіцит звичайних масок, можна використати розробки місцевих інженерів та налагодити виробництво інноваційних захисних засобів на території нашої області. Важливо, що соціально відповідальний бізнес готовий фінансово підтримати ініціативу", - розповів заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

За словами розробників Володимира Левшенюка та Михайла Грушевського, виготовлені завдяки лазеру маски – варіант більш економний та вимагає менше часу для виробництва.

Водночас вони зазначають, що більш зручними є захисні екрани, що виготовлені на 3D-принтері, які завдяки деталям щільно прилягають до обличчя та не створюють дискомфорту під час використання.

Наразі розроблені прототипи захисних масок-екранів проходять тестування у Сарненській Центральній районній лікарні.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції