У Рівненській області жінка впала в 30-метрову криницю та дивом не отримала жодного перелому

Дата публікації
Перегляди
2329
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Рівненській області жінка впала в 30-метрову криницю та дивом не отримала жодного перелому

Фото: pixabay.com

Як упала в колодязь, вона через стрес не пам'ятає.

У Дубні Рівненської області жінка впала в 30-метрову криницю. Діставати її першим кинувся сусід. Вниз спустився тросом. Згодом прибули рятувальники. Разом жінку і витягли. І які ж здивовані були з медиками, коли з'ясувалося, що після такого падіння у потерпілої навіть жодного перелому. 

Про це йдеться 14 грудня у сюжеті ТСН.19:30.

Катерина Кормош розповідає, що в її криницю впала 61-річна сусідка. Каже: першим якісь звуки з глибини почув її чоловік.

З острахом подружжя пішло перевіряти. Коли зрозуміли, що в 30-метровому колодязі опинилася сусідка — пані Катерина побігла по сусідах піднімати ґвалт. Примчав сусід Василь, обв'язався тросом і поліз в криницю на порятунок. У цей час саме прибули рятувальники. 

"У колодязі на той момент перебував чоловік. Обв'язував мотузками, щоб її підняти", — говорить керівник караулу Дубенської пожежно-рятувальної частини Василь Вишневський.

Разом дістали жінку на поверхню.

У Рівненській області дістали жінку з 30-метрової криниці

У Рівненській області дістали жінку з 30-метрової криниці

"Повністю в мокрому одязі. Злякана вона була, у свідомості, але мовчала, взагалі нічого не говорила", — зауважує Михайло Готюк, командир відділення Дубенської пожежно-рятувальної частини.

Потому взялися підіймати Василя. Що довелося пережити – розповідати не хоче. А рятувальники дивуються його сміливості.

У лікарні, куди жінку доправили швидкою, через сильне переохолодження її помістили до реанімації. Нині пацієнтку стабілізували. На диво медиків — важких травм у неї немає.

"Забійні рани поперекової ділянки і кінцівок. Якихось переломів не було виявлено", — розповідає заступник директора з медчастини Дубенської лікарні Віталій Табачук.

Нині пані Валентина в травматології. Як впала в криницю, через стрес, каже, не пам'ятає. Та дуже вдячна всім, хто рятував. Її планують виписати з лікарні орієнтовно за тиждень.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2329
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація