Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Рівному 12-річна дівчина народила дитину. Вона жила на сміттєзвалищі

Хлопчик народився доношеним.

У Рівному 12-річна дівчина народила сина вагою 3,160 кг. До обласного перинатального центру породіллю привезли зі сміттєзвалища, де вона проживала зі своєю матір'ю.

Про це повідомляє UA:Рівне.

"Дівчинка без постійного місця проживання. В травні їй виповнилось 12 років. Її привезла за викликом швидка допомога з нашого сміттєзвалища. Охоронці викликали швидку. З нею приїхала мама. Вони – мешканці Закарпатської області, проживають в районі сміттєзвалища. В неї тільки свідоцтво про народження, і мама має при собі посвідчення, що вона – із Закарпатської області. Ми викликали поліцію, яка працювала з черговими лікарями", - розповіла головна лікарка медзакладу Вікторія Єнікеєва.

Породіллю привезли до лікарні о другій ночі. Мамою вона стала о 07:10. Народила сама, без ускладнень. Хлопчик доношений.

"Ні російською, ні українською вона (породілля) практично не спілкується. Чергові лікарі мені сказали, що вона мало що розуміла, що з нею відбувалося. На ту пору, як я її бачила, мами поряд з нею не було, ми попросили, щоб вона приїхала", – повідомила Вікторія Єнікеєва.

Головна лікарка уточнила, що в їхньому медзакладі 12-річні ще не народжували.

Інших подробиць, скажімо про батька дитини, про молоду маму невідомо.

Відео Місячне немовля отруїлося нітратами на Рівненщині

Хлопчик потрапив до реанімації після того, як його нагодували сумішшю. Тітка помітила, що у крихітного племінника почала синіти шкіра, і одразу звернулася до медиків. Чим отруїлося маля - ТСН з’ясовувала.    

Місячне немовля отруїлося нітратами на Рівненщині

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції