Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Рівному дві доби тривав порятунок кота з вентиляційної шахти багатоповерхівки

Мешканці кількох поверхів чули заклик про порятунок від тваринки

У Рівному кіт провалилась у вентиляційну шахту багатоповерхівки. Люди увесь час чули нявкання за стіною, намагались дістати та нічим зарадити не могли. Бо не знали, на якому саме з поверхів застряг кіт. Не допомогли навіть рятувальники. Зрештою люди заради порятунку тварини - вирішили пробивати стіну просто в одній із квартир, йдеться в ТСН.12.00.  

У темряві вентиляційної шахти видніються лише очі кота. Вилізти сам не може. Нявкання з-за стіни, як благання про допомогу, розходиться кількома поверхами. Люди марно намагалися витягти бранця. Кликали кота та використовували підручні засоби, та марно, тож кинулися дзвонити рятувальникам.

Надзвичайнийки приїздять. Намагаються визначити, на якому ж з поверхів застряг кіт. Кажуть, наразі не дістати. Не можуть визначити, на якому ж з поверхів бідолага. Розбивати стіни навмання в квартирах - теж не варіант. Пробують виманити ковбасою. Голодний кіт вчувши смачненьке, ледь не кричить, та вилізти не може.

З надією, що йому вдасться, лишають кота самого на ніч. Щоб заохотити ще більше,  мешканці ще й валер’янки капнули. Та за добу кіт далі за стіною. Тож наступного вечора мешканці вже самі довбають стіну однієї з квартир перфоратором. І вгадують. Пухнастий бранець пробирається до волі.

Кіт врятований і навіть не сильно переляканий, а мешканці потішені. Назвали його Каспер, бо, кажуть, як привид вийшов зі стіни. Нині в будинку взялися його відгодовувати, поки не знайдуть господаря Касперу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції