У Рівному на жінку гепнувся диван з балкона третього поверху: винуватці скинули його "через лінь"

Автор
Анна МахноАнна Махно
Дата публікації
Перегляди
2719
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Рівному на жінку гепнувся диван з балкона третього поверху: винуватці скинули його "через лінь"

Фото: ТСН

Жінка каже, що встигла ухилитися завдяки крикам перехожого "Не кидай".

У Рівному перехожу травмувала канапа, яку викинули чоловіки з балкона третього поверху. Винуватці пояснили, що так сталося, бо їм просто було лінь і важко тягнути диван сходами. На їхній бік навіть стали сусіди.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Ірина Теслюк потрапила під диванопад, коли йшла на роботу. Через те, що на рівнянку зверху гепнувся диван, її вдарило в плече, а ще вона впала і сильно підвернула ногу. Жінка переповіла, що коли звертала вбік, чула, як чоловік кричав "Не кидай", але в той момент диван вже летів.

"Єдине, що мене врятувало - це оці крики "Не кидай". Я встигла ухилитися, і в цей момент диван впав мені на плече і відповідно він мене повалив", - розповіла вона. У Ірини пошкодження зв'язок лівого гомілково-ступневого суглобу.

Чому кидаються диванами, розповісти нікому - дверей нині не відчиняють. Тому замість власників розповідають патрульні.

Як повідомила речниця патрульної поліції Рівненської області Оксана Юрченко, 50-річний чоловік разом зі своїми товаришами розібрали диван і вирішили викинути частину з вікна третього поверху для того, щоб не нести її вниз, так вони пояснили.

 "Жінка б сама мала дивитися, куди йде", - кажуть сусіди метальників дивану. Мовляв, і вигуки були, що летить і нема чого ходити чужими дворами. Дехто навіть підходив до Ірини доводити її неправоту, та навіть проводив майстер-клас, як треба ухилятися від літаючих на вулиці диванів.

Місцевий мешканець пан Сергій зазначає, що в їхньому районі потрібно постійно ходити із задертою головою, бо часто щось прилітає: "У нас викидають сміття, витрушують коврики прямо на голову".

Чи є, за що карати, нині з'ясовують слідчі. А юристи ще й радять звертатися в суд на відшкодування моральних і матеріальних збитків 

Нині Ірина на лікарняному. Щоб зв'язки загоїлись, кажуть медики, треба до двох тижнів часу. І хоч поки вона далеко не ходить, тепер навіть поруч зі своїм будинком заглядає на вікна - чи не летять звідти меблі.

У Рівному жінку травмувала канапа, яку викинули з балкону

У Рівному жінку травмувала канапа, яку викинули з балкону

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2719
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація