У Рівному обікрали знімальну групу ТСН: журналісти просять свідків відгукнутись

Дата публікації
У Рівному обікрали знімальну групу ТСН: журналісти просять свідків відгукнутись

tsn.ua

Викрадено професійну апаратуру.

У знімальної групи ТСН у Рівному викрали апаратуру. Просто в середмісті зловмисник відкрив автомобіль і вийняв камеру Panasonic AJ-P270, штатив, брендований мікрофон, а також комплект акумуляторів та світла. Інцидент стався близько другої години дня, за адресою вул. Данила Галицького, 19.

Після виявлення крадіжки знімальна група викликала поліцію. Наразі на місці злочину працює слідчо-оперативна група, правоохоронці опитують свідків, вилучають відео з камер спостереження, перевіряють відбитки пальців, також на місці працюють кінологи. Слідчі розглядають як одну з версій те, що крадії могли стежити за автомобілем ТСН. Також припускають, що машину відкрили за допомогою спеціального зчитувального пристрою - скімера.

Усе зафіксували камери спостереження. Наразі поліція вилучила відео і встановлює особу грабіжника. На апаратурі є серійні номери. Тож продати її практично неможливо.

Поліція також розглядає версію про помсту за професійну діяльність. Кореспонденти ТСН у Рівному робили серію репортажів про бурштинові війни, а ще про ймовірні зловживання під час тендерів.

ТСН звертається до всіх небайдужих, хто був свідком крадіжки чи має будь-яку інформацію щодо цього, писати на електронну адресу FEEDBACK@1PLUS1.TV. Також повідомляти за номерами телефонів Національної поліції в м. Рівне +380 36 226 15 65, 102, або за номером call-центру Національної поліції України: 0800 50 02 02.

Наступна публікація