У Рівному суд арештував убивцю, який намагався зґвалтувати дівчину у річницю попереднього злочину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попередньою жертвою чоловіка була 11-річна дівчинка.

Два місяці під вартою без права внесення застави постановив рівненський суд Роману Міклашевському, який хотів вбити та зґвалтувати дівчину. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

26-річний підозрюваний у суді майже не говорив, але заявив про свою невинуватість.

За даними прокурора, доказів і свідчення самої потерпілої щодо нападника достатньо. Він клопотав зі слідчим, про тримання під вартою підозрюваного, аби він знову не вчинив на когось нападу. Підсудний з адвокатом не заперечували.

Напередодні Роман Міклашевський напав на 24-річну дівчину, розповідають слідчі. Бив та душив її до втрати свідомості, хотів зґвалтувати та вбити. Однак саме під’їхали копи  і нападник чкурнув геть. На його пошуки піднялося чи не пів міста. Затримали його менш ніж за добу. Як виявилося, саме того дня, 10 років тому Міклушевський вбив та зґвалтував 11-річну дівчинку. Тоді його засудили до 13 років за гратами, однак він вийшов раніше за законом Савченко.  

Відео У Рівному 26-річний чоловік намагався зґвалтувати і вбити свою сусідку

Схопив її на вулиці, душив та гамселив до втрати свідомості. На пошуки нападника-рецидивіста кинулася поліція, таксисти і просто небайдужі. Його затримали. P'ясувалося. 10 років тому у той самий день цей чоловік зґвалтував та вбив іншу сусідку - 11-річну дівчинку. А з тюрми вийшов раніше pа законом Савченко.  

У Рівному 26-річний чоловік намагався зґвалтувати і вбити свою сусідку

Нагадаємо, нещодавно у Києві затримали чоловіка за підозрою у розбещенні дітей. Він ходив по лікарнях і показував неповнолітнім свій статевий орган. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції