Шок для Рівного. У місті нічні перегони завершились бійкою і знищеними автівками

Люди обурені поведінкою водіїв.

Копи на капоті, самосуд та потрощені машини. У Рівному зчинилася сутичка між місцевими дрифтерами, поліцейськими та молодиками в балаклавах. 

Люди, які живуть неподалік торгового центру, прийшли на стоянку висловити протест літунам, які ночами там влаштовують перегони, але водночас з'явилися люди в балаклавах, які почали трощити авто. Копи затримали одного чоловіка, повідомляється у сюжеті ТСН.19:30.

На капоті мікроавтобуса був поліцейський. Водія наздогнали пішки інші копи. Кілька секунд тому молодик протаранив авто поліції на парковці біля торгового центру і зупинився лише тоді, коли один із правоохоронців вибив бокове скло.

"Ми стали посеред дороги і заборонили рух. Він зачіплює хлопців і їде, його на капоті везе", - розповів поліцейський.

За кілька хвилин на парковці торгового центру з'явилось близько сотні молодиків у балаклавах. Вони відступили, після того як прийшли поліцейські.

Таких розправ у Рівному ще не бачили. Місцеві, які живуть поруч із торговим центром, прийшли на парковку завадити автолюбителям влаштовувати перегони та дрифт.

У місті про дрифтерів знають добре. Свої небезпечні шоу вони влаштовують не тільки вночі на парковках, а й серед білого дня в самому центрі міста.

Віталій і сам їздив узимку дрифтувати на стоянку торгового центру. За його словами, в Рівному більше ніде пробувати себе в такому спорті. Він вважає, що влада мала би посприяти виділенню майданчика для таких розваг.

Поки одні дрифтери домовляються з владою, інші ганяють парковками. Унаслідок останніх нічних гасань копи затримали тільки водія буса. Правоохоронці відкрили кілька кримінальних проваджень за опір поліції.

Анна Махно

ВідеоКопи на капоті, самосуд та потрощені машини. У Рівному нічні автоперегони завершилися сутичками

У Рівному зчинилася сутичка між місцевими дрифтерами, поліцейськими та молодиками в балаклавах. Люди, що живуть неподалік торгового центру, прийшли на його стоянку висловити протест автолюбителям, які ночами там влаштовують перегони. І водночас там з'явилися люди в балаклавах, які почали трощити авто. Унаслідок чого копи затримали аж одного чоловіка. 

Копи на капоті, самосуд та потрощені машини. У Рівному нічні автоперегони завершилися сутичками

Залиште свій коментар

Вибір редакції