У РНБО схаменулася і вирішили провести газову нараду

23 січня, відбудеться засідання РНБО, на якому будуть розглянуті досягнуті домовленості з Російською Федерацією про постачання газу.

У п'ятницю, 23 січня, відбудеться засідання РНБО, на якому будуть розглянуті досягнуті домовленості з Російською Федерацією про постачання газу, заявляє Віктор Ющенко.

"У п'ятницю ми проведемо засідання РНБО з газових питань", - сказав він на спільній прес-конференції з президентом Білорусі Олександром Лукашенком у вівторок у Чернігові.

Ющенко зазначив, що на цьому засіданні необхідно детально подивитися документи, підписані між "Нафтогазом" і "Газпромом", оцінити їх з погляду відповідності національним інтересам і зробити оптимальні кроки, щоб мінімізувати негативні наслідки високої ціни на газ у 2009 році: "Ми могли б у деталях побачити документи, які підписані... й оцінити їх з погляду національних інтересів і безпеки", - сказав він.

Між тим президент зазначив, що необхідно буде радикально змінити відносини держави з усіма споживачами газу.

"Єдине, чому можна радіти, це те, що Росія відновила постачання газу для Європи і українських споживачів", - сказав Ющенко, додавши, що все інше необхідно розглядати детально і "давати відповіді на нові виклики".

Він зауважив, що це засідання проходитиме у закритому режимі.

Нагадаємо, 19 січня у Москві були підписані газові контракти між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром". Зокрема, був підписаний договір купівлі-продажу газу на 2009-2019 роки.

Сьогодні вранці газотранспортна система України почала приймати російський газ, який вже дійшов до Словаччини та Угорщини. Поставки газу з Росії відновилися сьогодні вранці, відповідне доручення сьогодні о 4 годині за московським часом глави "Газпрому" та "Нафтогазу" дали керівникам своїх диспетчерських служб.

Читайте також:

Україна купуватиме у Росії газ по 167 доларів

Фірташ розповів, як "Нафтогаз" заробив на Україні

Україна отримала газ і відправила його в Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: