У РНБО відповіли Ірану: Дотримуйтесь усіх міжнародних вимог у розслідуванні авіакатастрофи літака "МАУ"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна готова до тісної співпраці у розслідуванні.

Україна наполягає на всебічному й повному розслідуванні всіх обставин катастрофи літака Boeing під Тегераном та виплаті відповідних компенсацій сім’ям загиблих згідно з нормами міжнародного права.

Про це заявив секретар Ради Нацбезпеки України Олексій Данілов.

"Україна очікує від іранської сторони неухильного дотримання всіх міжнародних вимог статті 26 Чиказької конвенції і Додатка 13 до неї у розслідуванні авіакатастрофи літака Boeing-737-800 української компанії "Міжнародні авіалінії України", який розбився 8 січня 2020 року в Ісламській Республіці Іран", - йдеться в повідомленні РНБО.

Україна, заявив Данілов, вкотре наголошує на своїй готовності до максимально тісної співпраці з іранською стороною у питанні розслідування причин трагедії та має для цього всі технічні і наукові можливості, зокрема в питанні дослідження "чорних скриньок".

"Сьогодні комісія з розслідування причин катастрофи продовжує роботу та працює в штатному режимі, ми на постійному зв'язку з нашими колегами, які перебувають в Ірані, - зазначив секретар РНБО України. - Позиція України залишається незмінною: ми наполягаємо на всебічному та повному розслідуванні всіх обставин катастрофи й виплаті відповідних компенсацій сім'ям загиблих згідно з нормами міжнародного права".

3 лютого ТСН.Тиждень отримав від спецслужб сенсаційний доказ - запис перемовин диспетчерської аеропорту Тегерана та другого пілота літака іранської компанії "Асеман Ейрлайнз". Людина за штурвалом іранського лайнера бачила і пуск ракети, і вибух.

Президент України Володимир Зеленський в ексклюзивному коментарі ТСН.Тиждень заявив, що публікація нового запису перемовин диспетчера аеропорту Тегерана і пілота іранської авіакомпанії, який бачив запуск і попадання ракети в борт "МАУ" доводить, що іранська сторона знала від самого початку, що літак збила ракета, це їм було відомо вже на момент збиття.

В Ірані заявили, що витік аудіозапису переговорів диспетчера з пілотом іранського літака під час збиття українського "Боїнга" вплине на стосунки Тегерана та Києва. За словами Резаіфара, Іран більше не ділитиметься з Україною матеріалами у справі авіакатастрофи.

Плейлист 53 відео Падіння літака МАУ під Тегераном. Головне

Вранці 8 січня у столиці Ірану Тегерані розбився український пасажирський літак авіакомпанії МАУ, який виконував рейс "Тегеран-Київ".

Падіння літака МАУ під Тегераном. Головне

Залиште свій коментар

Вибір редакції