У РНБО визнали помилкове внесення медсестри з Бахмута до списку терористів

У РНБО визнали помилкове внесення медсестри з Бахмута до списку терористів

Секретар РНБО попросив вибачення у жінки за помилку.

Рада національної безпеки і оборони помилково внесла мешканку Бахмута Вікторію Агапову (Бурлакіну) до списку осіб, причетних до терористичної діяльності, і незабаром виправить помилку.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook секретар РНБО Олексій Данилов.

"На жаль, під час формування санкційних списків допущена прикра неточність і до переліку осіб, які причетні до терористичної діяльності, було внесено Агапову Вікторію Сергіївну, жительку міста Бахмут, яка, на відміну від іншої Агапової, не має жодного стосунку до роботи так званої "територіальної виборчої комісії" на окупованій території Донецької області", - написав він.

За словами Данилова, під час засідання РНБО України в суботу, 7 грудня, під головуванням президента Володимира Зеленського це питання було розглянуто.

"Проголосоване рішення про внесення відповідних змін до указу президента з метою виправлення допущеної несправедливості", - додав він.

До того ж секретар РНБО розповів, що вже зателефонував жінці і попросив вибачення за допущену помилку.

"Поінформував, що після повернення президента Володимира Зеленського з зустрічі в "нормандському форматі" буде підписаний відповідний указ, проєкт якого вже підготовлений апаратом РНБО до підпису", - резюмував він.

На жаль, під час формування санкційних списків допущена прикра неточність і до переліку осіб, які причетні до...

Опубликовано Олексій Даниловым Понедельник, 9 декабря 2019 г.

Нагадаємо, мешканку Бахмута, медсестру Вікторію Бурлакіну переплутали із сепаратисткою через однакове дівоче прізвище, ім'я та по батькові. Уже дев’ять місяців жінка не отримує зарплату, бо на неї наклали санкції на три роки. Про це дізналась випадково, коли її банківську карту заблокували указом президента від березня цього року.

Впродовж 9 місяців медсестра на Донеччині не отримує зарплату, бо на неї помилково наклали санкції

Впродовж 9 місяців медсестра на Донеччині не отримує зарплату, бо на неї помилково наклали санкції

Повʼязані теми:

Наступна публікація