У РНБО заявили, що "працюють над рішенням" у зв’язку з анонсованим телемостом між Україною та Росією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там також закликали "припинити істерику".

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк заявив, що його відомство "працює над рішенням" у зв’язку з анонсованим телемостом між українським телеканалом NewsOne та російським державним каналом "Росія 1".

Про це він написав у своєму Facebook.

"Порівнювати це непорозуміння з телемостом "США-СРСР" у 1986 році, між різними ідеологіями та пропагандистськими машинами — дешева маніпуляція. Зараз нам пропонують "з’єднати" внутрішньокремлівську пропаганду з її філіалом у Києві і видають це за "прорив" у стосунках між "братніми" народами", - заявив Данилюк.

За його словами, потрібно припинити істерику і "тримати голову холодною".

"Ми як сильна країна маємо реагувати впевнено, без зайвих емоцій та паніки. Бо саме на це і розрахунок. Кількість таких провокацій буде тільки збільшуватися. Нам потрібно тримати голову холодною. Працюємо над рішеннями", - підкреслив секретар РНБО.

Треба поговорити? Ну-ну. Порівнювати це непорозуміння з телемостом "США-СРСР" у 1986 році, між різними ідеологіями та...

Опубліковано Alex Danylyuk Неділя, 7 липня 2019 р.

Нагадаємо, 12 липня український телеканал NewsOne, що належить кандидату в нардепи від "Опозиційної платформи - За життя" та куму Путіна Віктору Медведчуку, та канал "Росія 1", яким керує російський пропагандист Дмитро Кисельов, запланували провести спільний двогодинний телеміст "Треба поговорити". Проведення цього телемосту між NewsOne та "Росією 1" обурило багатьох громадян, активісти закликали провести акцію протесту біля будівлі телеканалу у Києві.

На самому телеканалі порівнюють цю подію зі знаковим телемостом 1986 року між СРСР та США. Там повідомили, що отримують безліч дзвінків від людей, які підтримують ідею проведення телемосту, і нарахували "близько 70% людей, які чекають прямих політичних переговорів з Росією". У публікації наголошується, що це буде "діалог між народами України і Росії", необхідний "заради миру".

Відео Пропагандист Кисельов анонсував телеміст між телеканалами "Росія-1" і NewsOne

Користувачі соцмереж закликають українців виходити на акції протесту. Вони обурені заявою російського пропагандиста Дмитра Кисельова, який напередодні анонсував телеміст між росіянами і українцями. Відбутися телеміст має 12 липня між студіями каналу NewsOne, що належить Віктору Медведчуку, та російського державного "Росія-1". Назвали це шоу "Треба поговорити".    

Пропагандист Кисельов анонсував телеміст між телеканалами "Росія-1" і NewsOne

Залиште свій коментар

Вибір редакції