У відомого бізнесмена через суд відібрали майже 100 га землі у Броварах

Бізнесмен Поліщук є власником супермаркетів "Ельдорадо".

6 червня колегія Київського апеляційного господарського суду витребувала на користь територіальної громади в особі Броварської міської ради 94,67 гектара ДП "Радіопередавальний центр". Про це Радіо Свобода повідомили в суді.

Зазначається, що ці землі опосередковано належали бізнесмену Віктору Поліщуку.

Таким чином, суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Київщини, рішення суду набуло законної сили з моменту проголошення.

2015 року суд арештував 94,67 гектара землі поблизу Києва, яка опосередковано належить власнику супермаркетів електроніки "Ельдорадо" Віктору Поліщуку.

Тим часом землі ДП "Радіопередавальний центр" були виведені на структури Поліщука через злочинну схему, повідомляли Наші гроші. Спочатку місцеві депутати проголосували за передачу земель в оренду 48 громадянам для сільського господарства.

Згодом всі вони в один день і за допомогою одного нотаріуса передали свої ділянки приватному підприємству "Інтер-профіт". Згодом на цих землях планували збудувати логістичний центр, але цей проект представляв вже не "Інтер-профіт", а "Техенерготрейд". Журналісти з'ясували, що у цих компаній справді багато спільного.

Згідно із тогочасним розслідуванням, екс-директор "Техенерготрейду" Володимир Тимошенко був засновником "Інтер-профіту". Власником же "Техенерготрейду" був Поліщук.

Залиште свій коментар