У Росії 61-річного українця засудили до 12 років за "підготовку терактів"

Літній чоловік визнав свою провину 

У Росії Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив українця Олексія Сизоновича до 12 років позбавлення волі через звинувачення у нібито підготовці терактів в Ростовській області РФ.

Про це повідомляє "Медиазона".

За версією російського слідства, пенсіонер планував теракти в Ростовській області та виготовляв вибухові пристрої, а до цього нібито підривав поїзди на окупованій проросійськими бойовиками території Луганщини.

Сизонович нібито стрибнув з моста в річку, коли його намагалися схопити терористи, хоча сам пенсіонер заперечує, що вміє плавати. Згодом його затримали вже російські прикордонники

Під час останнього слова Сизонович сказав, що "визнає свою провину, кається і просить покарати його мінімально". Суд засудив його до 12 років позбавлення волі в колонії суворого режиму і штрафу в розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Як повідомлялося раніше, нещодавно своє 41-річчя за ґратами у РФ зустрів український режисер Олег Сенцов. У травні 2014 року його затримала ФСБ Російської Федерації. І за сфабрикованою справою Олега запроторили до колонії суворого режиму на 20 років. 

Залиште свій коментар