У Росії Людмилу Янукович порівняли з Раїсою Горбачовою

Російські ЗМІ зацікавилися іміджем подружжя Януковичів. Журналісти захоплюються стійкістю Людмили Янукович, яка не дає себе змінювати.

Російські ЗМІ зацікавилися особистим життям та іміджем президента України Віктора Януковича та його дружини.

У травневому номері російське видання "GQ" розмістило статтю "Проффесорська сім'я".

"Мішкуватим, прямого крою костюмам Януковича (витриманим у стилі брежнєвського політбюро) цілком відповідає й антураж першої леді: зачіска Раїси Максимівни і гардероб приблизно тієї ж епохи... Жодними іміджмейкерами поруч з її гардеробом поки не пахне. Одягається Людмила досить фантазійно, віддає перевагу брючним костюмам або довгим спідницям", - пише журнал.

Проте видання підозрює, що справа тут у внуках. Авторка статті навіть захоплюється Людмилою Янукович, яка "не дала себе змінити".

"GQ" звертає увагу, що під час останньої передвиборної кампанії стилісти попрацювали над стилем Януковича: "Явних ляпів не було. Темні однобортні костюми на три ґудзики, червона або блакитна краватка, біла сорочка. Варіант надійний, не підкопаєшся".

"Злі сноби можуть переморгуватися за спинами президентської пари скільки їм завгодно, але чи можна вимагати вродженої грамотності та смаку від хлопця, який виріс у робочому селищі, де кожен другий чоловік має судимості?" - запитує авторка статті.

Авторка також відзначає, що "вишуканим манерам" Янукович вчиться уже тепер, але вчиться швидко – "прогрес явний".

Видання також наголошує, що Янукович все частіше з'являється без краватки: "А то й у светрі, та з гітарою. Як і належить демократичному президентові демократичної країни. Такому, як, приміром, Дмитро Мєдвєдєв - той теж любить ходити у светрі".

А також порівнює українського президента з Путіним, який "теж любить обмінюватися годинниками з народом".

Читайте також:

Людмила Янукович розповіла про свої плани у статусі першої леді

Майбутній першій леді Людмилі Янукович порадили не одягати вишиванок

Дружина Януковича попередила чоловіка, що приділятиме увагу не йому

Янукович окреслив політичні перспективи своєї дружини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: