"У Росії нема майбутнього". Молодик з РФ попросив притулку в Україні через переслідування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, він перебуває у розшуку на території Росії.

Українські прикордонники затримали громадянина РФ, який намагався незаконно перетнути державний кордон з Росії в Україну, а потім попросив притулку.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Як зазначається, подія сталась на ділянці відділу прикордонної служби "Золочів", що на Харківщині. Прикордонники затримали росіянина 1994 року народження відразу, як він перетнув державний кордон. Під час з’ясування обставин порушення чоловік звернувся до представників Держприкордонслужби з проханням про надання йому статусу біженця.

Молодик пояснив, що в себе на батьківщині він активно протидіяв агресивній державній політиці і через політичні погляди його переслідують російські правоохоронці - наразі він перебуває у розшуку на території РФ.

Задля збереження свого життя хлопець вирішив перетнути державний кордон поза пунктом пропуску та звернутися за наданням статусу біженця. Наразі після завершення всіх процесуальних процедур його передали представникам міграційної служби України.

Як розповідає молодик на відеозаписі, у Росії майбутнього він не бачить і незадоволений постійним порушенням прав людини там. "Також вважаю, що режим Володимира Путіна злочинний та нелегітимний", - заявив він.

Раніше більше 200 російських "Свідків Єгови" попросили притулку у Фінляндії. Фінська влада не вважає, що в РФ їм загрожує небезпека.

Залиште свій коментар

Вибір редакції