У Росії підтвердили участь своїх солдатів у параді на Хрещатику

Російські військовослужбовці візьмуть участь у День Перемоги в святковому параді в Києві.

У День Перемоги 9 травня російські військовослужбовці візьмуть участь у святковому параді в Києві. Цю інформацію підтвердив заступник міністра оборони РФ генерал-полковник Олександр Колмаков.

Раніше повідомлялося, що домовленість про участь російських військовослужбовців в урочистостях була досягнута під час візиту президента Віктора Януковича до Москви. Правда, тоді мова йшла про спільний парад в Севастополі.

Колмаков уточнив, що росіяни візьмуть участь і у військовому параді в Білорусії. У цій країні спільні урочистості пройдуть в Брестській фортеці.

Президент Віктор Янукович в День Перемоги на запрошення російського керівництва перебуватиме в Москві. На Червоній площі також пройде урочистий парад, в якому крім російських військовослужбовців візьмуть участь по 75 солдатів від кожної країни-учасниці антигітлерівської коаліції - Великобританії, США та Франції. Крім того, в параді планується участь по одній роті від кожної з країн СНД.

За словами Колмакова, узгодження участі в параді військовослужбовців країн СНД знаходиться на завершальному етапі. Всього по Червоній площі повинні пройти близько 10 тисяч військовослужбовців.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв особисто домовилися про спільні паради 9 травня

Янукович анонсував спільний з Росією військовий парад

Російські солдати пройдуть маршем по Києву в День перемоги

Київський парад до Дня Перемоги обійдеться у 13 мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: