Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія сховала екіпаж судна "Норд" у посольстві в Києві

У Москві розраховують на "справедливі рішення" українського суду.

Члени екіпажу заарештованого кримського судна "Норд" перебувають на території посольства Росії в Києві.

Росія розраховує на "справедливі рішення", які б дали можливість кримчанам повернутися на окупований півострів, переконаний заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін. Про це повідомляє ТАСС.

Карасін нарікає, що українська сторона не хоче їх випускати з території, оскільки "вважає жителів Криму громадянами України".

Раніше речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян повідомляв, що членів екіпажу українського риболовного судна "ЯМК-0041", яких російські прикордонники затримали недалеко від окупованого Криму, не можна обміняти на екіпаж затриманого українськими прикордонниками судна "Норд".

25 березня українські прикордонники затримали в акваторії Азовського моря риболовне судно під прапором Росії. Прокуратура Автономної республіки Крим порушила кримінальне провадження за фактом виходу судна "Норд" із закритого Києвом порту анексованої Керчі.

Вранці 19 квітня двоє громадян України, членів команди "Норд", обманним шляхом виїхали з України в Білорусь, надавши на паспортному контролі документи громадян РФ, видані в генконсульстві РФ в Харкові.

ВідеоНова справа: капітана судна "Норд" звинувачують у незаконному вилові риби

Капітана кримського рибальського судна, яке затримали прикордонники в Азовському морі за порушення правили виїзду з окупованого Криму, напередодні випустили із СІЗО під заставу 35 тисяч гривень. Зараз капітан чекає на призначення судового засідання по другому кримінальному провадженню – про незаконний вилов риби. Усі члени екіпажу проходять у справі як свідки.

Нова справа: капітана судна "Норд" звинувачують у незаконному вилові риби

Залиште свій коментар

Вибір редакції