У Росії пропонують  узаконити шлюб  "Газпрому" і "Нафтогазу" в День Перемоги

Щоб стати переможцями, а не лузерами, українцям пропонується об'єднатись так, щоб відрізнялися лише президенти, гімни, прапори, депутати та герби.

Депутат Держдуми Росії Сергій Марков запропонував об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз".

Про це російський депутат заявив під час конференції "Роль Великої Перемоги в історії братських народів СРСР" в Севастополі.

Він вважає, що 65-річчя Дня Перемоги є тою межею, на якій сьогоднішнє покоління повинне осмислити, що вони має зробити, щоб також стати переможцями, а не лузерами.

"Нацистський режим хотів нас роз'єднати, але ми, об'єднавшись, змогли його перемогти. Тому ми повинні об'єднатися знову. Це має бути не об'єднання у Радянський Союз і не в Російську імперію, а в стилістиці ХХІ століття, як це робить Європейський союз. Президенти, гімни, прапори, депутати, герби, – все залишиться, та повинні бути спільні проекти розвитку. Продовженням справи Великої Перемоги стане об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу", об'єднання авіабудування. Лише великі корпорації можуть бути ефективними у цьому глобальному світі", – сказав Сергій Марков.

Нагадаємо, 30 квітня прем'єр-міністр РФ Володимир Путін запропонував створити об'єднаний газовий холдинг за участю "Газпрому" і "Нафтогазу". Глава українського уряду Микола Азаров заявив про готовність вивчити цю пропозицію.

Глава "Газпрому" Олексій Міллер повідомив, що міністри енергетики РФ і України після травневих свят зустрінуться в Москві з керівництвом "Газпрому" і "Нафтогазу", щоб обговорити об'єднання компаній.

Читайте також:

Азаров: об’єднання "Нафтогазу" й "Газпрому" можливе

Україні виділять одне місце в раді директорів об‘єднаного "Газпрому"

Європа не буде втручатися в об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому"

У Путіна пояснили, навіщо їм шлюб "Газпрому" і "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: