Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії рапортують, що Google почав "правильно" позначати український Крим

У Росії рапортують, що Google почав "правильно" позначати український Крим

Росіяни тішаться, що американська компанія "визнала" анексію півострова.

Глава комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Василь Піскарьов заявив, що компанія Google почала позначати на своїх картах окупований український Крим територією Росії. Про це він заявив після зустрічі з директором по роботі з органами держвлади Google Russia Мариною Жуніч, передає видання "Інтерфакс".

"Російському представництву Google дали місяць на усунення помилки, і ми бачимо, що на сьогоднішній день ця робота виконана. У картах компанії Google Крим повністю визначений правильно", - заявив Піскарьов.

За його словами, поки "питання знято з порядку денного". Але він зазначив, що в разі повторних порушень парламентарії залишають за собою право звернутися до уповноважених органів.

Нагадаємо, 24 січня у Держдумі із посиланням на представника Google заявили, що Крим позначено як регіон РФ, якщо заходити на інтернет-мапу сервісу з Росії.

6 березня посол України в США Валерій Чалий надіслав офіційного листа керівництву корпорації Google. У ньому дипломат наголосив на необхідності коректного зображення політичної карти світу.

Відео Київ чи Крим: у червні суд вирішить, хто отримає майже 600 експонатів Скіфського золота

Вирок Апеляційний суд Амстердама виголосить 11 червня. Майже 5 років тому кримські музеї надали експонати для виставки в Нідерландах, коли Росія анексувала Крим. У 2016 році суд у першій інстанції постановив повернути артефакти в Україну. Музеї окупованого півострова це рішення оскаржили.  

Київ чи Крим: у червні суд вирішить, хто отримає майже 600 експонатів Скіфського золота

Залиште свій коментар

Вибір редакції