Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії школярі жорстоко знущаються з однокласника, бо той народився в Україні

12-річна дитина регулярно терпить побої та образи.

У Росії однокласники побили хлопчика через його українське коріння, а відео знущання зняли на телефон і виклали в інтернет. Це сталося в одній зі шкіл селища Велика Іжора Ленінградської області, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Шокуючі кадри оприлюднило російське інтернет-видання. На них видно, як 12-річного учня забивають інші підлітки, дитину гамселять і руками, і ногами. За матеріалами видання, матір хлопчика розказала, що її сина лупцюють у школі регулярно, бо він народився на Прикарпатті.

Жінка твердить, що місцеві школярі постійно його обзивають "хохлом", попри те, що батько хлопчика служить у російській армії. ТСН зв'язалася з мамою потерпілого хлопчика, яка підтвердила цю інформацію та зазначила, що її сина в школі били мінімум 20 разів.

ВідеоУ Росії побили хлопчика через його українське коріння

Відео побиття однокласника діти зняли на телефон і виклали в Інтернет. На кадрах видно, як 12-річного учня забивають інші підлітки. Б'ють і руками, і ногами. Матір хлопчика розказала, що її сина б'ють у школі регулярно, бо він народився на Прикарпатті. Школярі його обзивають "хохлом" та "вигнанцем". Директор школи заявляє, що не знав про побиття.

У Росії побили хлопчика через його українське коріння

Залиште свій коментар

Вибір редакції