У Росії українського політв'язня Афанасьєва кинули в одиночну камеру

У Геннадія знайшли під час обшуку в колонії SIM-карту.

У Росії українсього політичного вязня Геннадія Афанасьєва, засудженого у справі "кримських терористів", перевели з колонії в Сиктивкарі в одиночну камеру тюремного типу.

Як пише Радіо свобода, посилаючись на адвоката Афанасьєва Олександра Попова,  таким чином погіршилися умови відбування покарання.

"Його перевели в окрему в'язницю за 100 кілометрів від колонії, де він перебував. Умови його утримання там вже дуже жорсткі. Йому надається всього одна година прогулянки в день. Термін його перебування в ОКТП поки що не відомий", -  пояснив юрист.

Приводом для посилення умов утримання українця стало виявлення у нього під час обшуку в колонії SIM-карти. Сам Афанасьєв стверджує, що SIM-карту йому з помсти підкинули самі співробітники виправної установи.

Нагадаємо, що Г еннадій Афанасьєв, який був одним із з ключових свідків звинувачення у справі українських громадян Олега Сенцова та Олександра Кольченка, відмовився давати свідчення проти них. Він заявив, що раніше говорив під тиском.

Афанасьєв та інший фігурант справи Олексій Чирній, за версією слідства, були членами "терористичної групи" в Криму, нібито створеної Сенцовим. Після затримання обидва, як повідомлялося раніше, уклали угоду зі слідством, їхня справа розглядалася в закритому режимі, обидва отримали по сім років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: