Росія хоче зірвати святкування річниці Незалежності України - Марчук

Росія відкрито у великій кількості поставляє військову техніку на окуповані території. 

Український представник у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Євген Марчук вважає, що Росія не дасть влаштувати за планом 25-річницю Незалежності України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Також Марчук думає, що Росія не хоче, щоб в Україну приїхали лідери провідних країн світу.

"Не може змиритися Росія з тим, щоб 25-річниця української Незалежності пройшла нормально, щоб до Києва на святкування приїхали лідери провідних країн світу. Навіть, якщо Росія і не ризикне повторити щось на зразок серпня 2014 року, то створювана нею ситуація великої вірогідності серйозної ескалації буде невідворотно продукувати високу гіпотетичність загрози особистій безпеці поважним гостям і їх відмову приїзду до Києва", - написав  Марчук.

Представник у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу каже, що у святкуванні Дня Незалежності дуже багато важливої символіки, як для українців, європейців, так і для Росії, у якої вона полягає у тому, щоб зірвати дійство. Також він зауважив, що в жодної європейської держави немає дворічного досвіду ведення війни із ядерною державою, який, натомість, є у нас.

Марчук також переконаний, що наша оборонна система уже має хороший досвід і працює по забезпеченню безпеки проведення святкувань 25-ї річниці Незалежності не лише у Києві, а й в інших регіонах.

 "Багато буде також залежати від нормальної пильності громадян. Особливо, напередодні 24 серпня. На мій погляд, це той випадок, коли на два-три дні кожен чоловік має відчути себе добровільно мобілізованим. Росії не вдасться зірвати 25-ту річницю Незалежності України", - зазначив Марчук.

Окрім того, учасник переговорного процесу в Мінську радить усім прочитати аналіз бойових дій в районі Іловайська після вторгнення російських військ 24-25 серпня 2014 року на сайті Міноборони. 

Нагадаємо, раніше Євген Марчук пояснив, чому Росія проти появи ОБСЄ на неконтрольованому кордоні Донбасу. На його думку, Росія категорично проти доступу ОБСЄ до лінію кордону, бо організація одразу зафіксує, що РФ на регулярній основі поставляє на тимчасово окуповані території Донбасу танки та інше озброєння.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: